Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Product: | Openbaar ambt | Glastype: | Berijpt Glas |
---|---|---|---|
Afzet: | Vijf Gatencontactdoos | Werkplaats: | 3.06sqm |
Hoofdmaterialen: | Glas en Aluminium | Elektriciteit: | USB-contactdoos |
Hoog licht: | Gemakkelijke het Installeren Privé Telefooncel,Privé Geluiddichte Telefooncel,Telefooncel Geluiddicht voor Binnenvergadering |
De akoestische Cabine van de de Telefoonpeul van het Huis Privé Geluiddichte Bureau voor Binnenvergadering
Productomschrijving
Wanneer het over bedrijfsonderhandelingen komt, is het niet professioneel om geen stille ruimte te hebben waar u zakelijke relaties kunt bouwen. Het stille milieu ontbreekt altijd in ons werk en leven, en het is een zeer storend ogenblik wanneer wij ons op sommige taken moeten concentreren. De belangrijke bedrijfs of Internet-videogesprekken kunnen snel tot een onplezierig gevoel leiden dat in een landschapskantoor wordt overdreven.
Wij vinden dat de meeste bureaus vandaag open ontwerp zijn, dat het moeilijk maakt om een stille ruimte vanaf het lawaaierige milieu te vinden. In deze context, komen te voorschijn onze geluiddichte producten van de stiltecabine zoals The Times vereist.
Wij concentreerden onze aandacht op de oude telefooncel, en na sommige wijzigingen, vinden wij het alle vereisten kan aanpassen die wij hebben gehad.
Het kan een stille werkplaats aanbieden.
Het is klein en comfortabel.
Geen extra bouwvergunningen.
Geen arbeiders moeten worden ingehuurd.
Het is verwijderbaar. (Gemakkelijk te assembleren en te demonteren)
Model | Grootte S | Grootte M | Grootte L | Grootte XL |
Plaatsingscapaciteit | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Externe Grootte | 1010*972*2272mm | 1310*1472*2272mm | 1610*2172*2272mm | 2210*2172*2272mm |
Interne Grootte | 900*840*2140mm | 1200*1340*2140mm | 1500*2040*2140mm | 2100*2040*2140mm |
Werkplaats | 0.76sqm | 1.61sqm | 3.06sqm | 4.28sqm |
Populaire Kleur | ![]() |
|||
Verpakkingsgrootte | 2270*550*1110mm | 2270*850*1110mm | 2270*1050*1110mm | 2270*1180*1110mm |
Verpakkingsvolume | 1.39cbm | 2.14cbm | 2.65cbm | 2.97cbm |
Brutogewicht | 300kg | 460kg | 650kg | 750kg |
20GP lading | 20 | 12 | 10 | 10 |
Toepassing | Telefooncel/solo Bureau/Vergaderingspeul/het Babbelen Zaal/de Opleiding van het van de Opnamestudio/Instrument |
Unieke Voordelen
Wij zouden over onze eigenschappen willen vermelden die aan gelijkaardige producten superieur zijn. Naast de standaardeigenschappen beschikbaar in alle cabines:
• Onze cabine kan geïnstalleerde ongelooflijk gemakkelijk en snel zijn, zonder enige schroevedraaier, in 15 minuten te gebruiken, door enige 2 onervaren werknemers.
• Als u geen draadloos Internet op openbaar gebied wegens veiligheid kunt gebruiken, me maak niet ongerust, hebben wij kabelinterface in de elektrische contactdoos uitgerust.
• Misschien gebruikt u sommige speciale decoratiestijlen op uw plaats, dan als u onze cabine gebruikt, u kan verschillende kleuren van de buiten en binnenlandse akoestische panelen verkiezen om uw plaats aan te passen.
• Uitgerust met USB die haven laden, kunt u draadloze apparaten op elk ogenblik laden.
• U kunt sensorsysteem of schakelaarknoop verkiezen om de lichten en de lucht te controleren ventilationt.
Binnenmateriaal
Centraal ventilatiesysteem
Het luchtcirculatiesysteem waarborgt voldoende luchtcirculatie. Met andere woorden, helpt het om het creatieve milieu voor langere telefoongesprekken, gesprekken en vergaderingen te handhaven. Het luchtcirculatiesysteem is volledig geïntegreerd in de muur en plafondmodules. Het tarief van de luchtstroom is tot 60L/s.
Dit systeem kan nu volledig automatisch zijn. Wanneer een persoon in de ruimte loopt, wordt het systeem automatisch ingeschakeld door een aanwezigheidsdetector. En wanneer alle mensen hebben weggegaan zal het automatisch sluiten.
LEIDENE verlichting
Onze drie passen verwisselbare lichten aan zijn gebaseerd op economische LEIDENE technologie, en slimme automatics en de aanwezigheidsdetectors behandelen energierendement en gebruikersvriendelijkheid.
De energie efficiënte LEIDENE lichten waarborgen een natuurlijk licht dat de hoogste normen in overeenstemming is met. De aanwezigheidsdetector controleert automatisch de LEIDENE lichten en helpt om uw energieverbruik op een optimaal niveau te houden.
Elektroverbindingen
Al onze peulen komen met elektrocontactdozen voor het laden van verschillende apparaten, met inbegrip van USB-apparaten. Alle verbindingen zijn geïntegreerd in de elementen tijdens productie en er is voedingbereidheid in de plafond en muurelementen van alle peulen.
In grote en buitengewoon brede groottepeulen, kunnen de contactdozen op de vloer worden gevestigd, dan als alle zetels volledig zijn, daar is nog een gemakkelijke toegang voor mensen.
Contactpersoon: Richard Lee
Tel.: 86-15015801995